To już dziś!
6 października startuje konkurs Create tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości! Wszystkich młodych i kreatywnych studentów interesujących się marketingiem i designem zachęcamy do wzięcia udziału w walce o 10 000 zł!
Zadanie
Uczestnicy konkursu muszą zaprojektować ekspozycję dla produktów z kategorii słonych przekąsek. Projekt powinien być nowoczesny, zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju, poza tym… uczestników ogranicza tylko ich własna wyobraźnia! Czekamy na najciekawsze, najbardziej innowacyjne pomysły.
Webinar
Wszystkie osoby biorące udział w konkursie będą miały szansę towarzyszyć nam w wirtualnym spotkaniu, które odbędzie się 4 listopada. W czasie jego trwania nasi goście opowiedzą o najnowszych trendach w marketingu i designie, a także odpowiedzą na pytania nurtujące uczestników konkursu.

Pod koniec października otrzymają Państwo szczegółowe informacje na temat webinaru wraz z materiałami promocyjnymi, by przypomnieć o wydarzeniu studentom, jednak już teraz zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku!

Nagrody
Łączna pula nagród wynosi aż 27 000 zł! Na zwycięzcę lub jego zespół czeka aż 10 000 zł! Do konkursu bowiem można zgłosić się w pojedynkę lub jako 3-osobowa drużyna.
Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 10 listopada. Zapraszamy na stronę www.createtomorrow.pl, w celu zapoznania się z regulaminem.
W załączniku przesyłamy materiały promocyjne, które wraz z informacją na temat konkursu mogą Państwo zamieścić w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Być może dzięki temu studenci Państwa uczelni zdobędą główną nagrodę w konkursie Create tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości!!